W sierpniu tego roku w internecie pojawiła się wspaniała wiadomość dla fanów popularnej kreskówki z lat 90 – Animaniacy. Ogłoszono wówczas, że produkcja dostanie swoją odnowioną wersję i całkowicie nowe odcinki, a cały projekt powstaje we współpracy z Warner Bros, Amblin Television oraz Hulu. Nadchodzący reboot opowiadać będzie oczywiście o przygodach znanego rodzeństwa Yakko, Wakko oraz Dot.

Wczoraj, na oficjalnym kanale YouTube amerykańskiej telewizji Hulu pojawił się zabawny zwiastun przypominający o zbliżającej się premierze:Animaniacy powrócą na ekrany już 20 listopada tego roku z 13 nowymi odcinkami. Wiadomo również, że drugi sezon (składający się z takiej samej ilości odcinków) pojawi się w roku 2021. Reboot będzie można obejrzeć jedynie za pośrednictwem amerykańskiej telewizji internetowej Hulu.

Przypomnijmy, że oryginalna seria Animaniaków pochodzi z 1993 roku i liczyła razem 5 sezonów. W 1999 roku pojawił się również film pełnometrażowy z tymi postaciami o nazwie Animaniacy: Szalone życzenie Wakko.