Pierwotnie, film Borat zadebiutował w 2006 roku i został niezwykle ciepło przyjęty, dzięki czemu Sacha Baron Cohen zdecydował się ponownie wcielić w tytułowego bohatera. Nowe materiały wskazują na to, że kontynuacja nie porzuciła satyrycznej koncepcji pierwowzoru, więc wszyscy miłośnicy mają wiele powodów do radości.
Premiera Borata 2 zbliża się wielkimi krokami — produkcja zostanie wydana 23 października. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że pierwotnie planowano wyemitować film również w kinach, ale zdecydowano się na wypuszczenie go wyłącznie na platformie VOD Amazon Prime.

Kontynuację rozsławionej produkcji może obejrzeć każdy — dzięki prawu do dystrybucji na terenie 240 krajów Amazon pozbawił film jakichkolwiek ograniczeń regionalnych.

Premiera już wkrótce, jednak warto spojrzeć na krótki fragment filmu, w którym tytułowy bohater zabierze swoją córkę do ginekologa, który ma "wyjąć dziecko z jej wnętrza", które zostało zjedzone wcześniej przez kobietę.
Jako że jest to nowa produkcja, możemy mieć również pewność, że nie zabraknie w niej aktualnych tematów, które zgodnie z przyjętą koncepcją, zostaną przedstawione w krzywym zwierciadle.