Mimo, że pierwsza część z 2016 roku o tytule Warcraft: Początek okazała się być finansowym niewypałem, twórcy filmu najwyraźniej postanowili kontynuować produkcje, której akcja osadzona jest w uniwersum stworzonym przez Blizzarda. Wspomniany film zarobił 439 milionów dolarów, co wbrew pozorom było zbyt małą liczbą na to, by pieniądze wydane na produkcje mogły się zwrócić.

Mimo, że po internecie już od dobrych paru miesięcy krążą plotki o kontynuacji prac nad ekranizacją przygód w Azeroth, to żadne z nich nie były potwierdzone. Teraz jednak, dla fanów pojawiło się światełko w tunelu. Były pracownik Blizzarda, który był odpowiedzialny między innymi za fabułę do World of Warcraft, wstawił na swój profil w serwisie Twitter post, w którym przedstawia źródło, z którego wynika, że prace nad Warcraft 2 trwają.


Jak wiadomo, nic nie możemy stwierdzić na pewno. Zarówno twórcy filmu jak i sam Blizzard, na razie nie zabierają głosu w sprawie owego przecieku. Mimo to, jest to pierwsza taka informacja od bardziej wiarygodnego źródła, więc możemy liczyć na więcej informacji już wkrótce.