Priest Simulator to jedna z zapowiedzianych gier studia Asmodev, której wydaniem zajmie się Ultimate Games S.A. Gra została zapowiedziana w 2019 r. i jak nazwa wskazuje ma być symulatorem księdza, który zajmuje się odprawianiem kazań i egzorcyzmów, udzielaniem sakramentów czy modernizowaniem kościoła. 

Ponadto Priest Simulator ma łączyć ze sobą gatunki shootera, RPG, gry zręcznościowej i survivalu. Jednak najciekawsze jest to, że ma posiadać wątek fabularny.

Priest Simulator będzie opowiadać historię wampira, który przypadkowo objął posadę wiejskiego księdza i aby zaimponować kobiecie, w której się zakochał, postanawia zostać pierwszym papieżem-nietoperzem. 


Studio Asmodev ogłosiło właśnie nawiązanie współpracy z polskim, blackmetalowym zespołem Gruzja, który stworzy ścieżkę dźwiękową gry.
Jak twierdzi prezes Asmodevu, Michał Jodłowiec, początkowo deweloperzy chcieli wykorzystać tylko jeden utwór z repertuaru kapeli.

Zapytaliśmy Gruzję o zgodę na wykorzystanie jednego z kawałków w nadchodzącym trailerze gry. Gruzini tak bardzo zaangażowali się w projekt, że zaproponowali nagranie całej płyty. Początkowo nie chcieli żadnych pieniędzy, ale stanęło na symbolicznej kwocie. To serdeczni, dobrzy ludzie.

Płyta stworzona przez Gruzję ma się nazywać Vulgator i będzie dostępna nie tylko w grze, ale także w formie fizycznej do kupienia. 

Napisaliśmy te piosenki dla pieniędzy. I dla przyjemności z udziału w produkcji gry komputerowej, ale głównie dla pieniędzy. Płyta Gruzji jest integralnym elementem fabuły, a Gruzinów słychać nie tylko w utworach muzycznych. Lubimy wchodzić głęboko w temat. W ten weszliśmy po same ambicje.