Pierwsza część Blade & Soul zadebiutowała w 2012 roku, dziś studio NCSoft uchyliło rąbka tajemnicy i potwierdziło, że kolejna odsłona gry zawita również na platformie PC. Wszystko to odbędzie się za sprawą autorskiego emulatora NCSoftu o nazwie „Purple”, który ma za zadanie przekształcić tytuły mobilne na PC. Tytuł ten będzie obsługiwał cross play, a w przyszłości pojawi się również na konsolach. Blade and Soul ma być ogromną grą MMO na silniku Unreal Engine 4, który to ma sprawić, że gra ma być piękna. W tytule nie zabraknie typowych dla gatunku trybów rozgrywki takich jak: Raidów, Dungeonów, World Bossów, Bitw PvP. Zmieniony został archetyp postaci, albowiem w pierwszej części był klasyczny podział na klasy naszych aminków, tak w drugiej odsłonie zostanie on zmieniony i będzie on zależny od tego, co nosimy: Topór, Gauntlet, Miecz, Łuk oraz strzały itd. W grze pozostanie znane nam z poprzedniej odsłony szybowanie, latanie oraz bieganie. Południowokoreańska premiera ma się odbyć już w maju, a następnie w dalszych terminach NCSoft będzie podbijał światowy rynek gier MMO. Poniżej przedstawiamy wam następujące trailery z gry: Gameplay-trailer

Pierwsza część Blade & Soul zadebiutowała w 2012 roku, dziś studio NCSoft uchyliło rąbka tajemnicy i potwierdziło, że kolejna odsłona gry zawita również na platformie PC. Wszystko to odbędzie się za sprawą autorskiego emulatora NCSoftu o nazwie „Purple”, który ma za zadanie przekształcić tytuły mobilne na PC. Tytuł ten będzie obsługiwał cross play, a w przyszłości pojawi się również na konsolach.


Blade and Soul ma być ogromną grą MMO na silniku Unreal Engine 4, który to ma sprawić, że gra ma być piękna. W tytule nie zabraknie typowych dla gatunku trybów rozgrywki takich jak:


  • Raidów,
  • Dungeonów,
  • World Bossów,
  • Bitw PvP.


Zmieniony został archetyp postaci, albowiem w pierwszej części był klasyczny podział na klasy naszych aminków, tak w drugiej odsłonie zostanie on zmieniony i będzie on zależny od tego, co nosimy:


  • Topór,
  • Gauntlet,
  • Miecz,
  • Łuk oraz strzały itd.


W grze pozostanie znane nam z poprzedniej odsłony szybowanie, latanie oraz bieganie. Południowokoreańska premiera ma się odbyć już w maju, a następnie w dalszych terminach NCSoft będzie podbijał światowy rynek gier MMO.


Poniżej przedstawiamy wam następujące trailery z gry:

Gameplay-trailerCinematic trailerPokaz gry prezentujący walkę z bossami oraz świat