Wydawca Kalypso Media razem z developerami: Yippee! Entertainment, Ralylight Games i Torus Games, ogłaszają, że Commandos 2 & Praetorians: HD Remaster Double Pack jest dostępny na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł otrzymał polską kinową lokalizację. Gry cechują się poprawioną grafiką, lepszymi modelami postaci i nowym interfejsem. 
Commandos 2 – HD Remaster to tytuł osadzony w realiach drugiej wojny światowej, w której przejmujemy kontrolę nad wyszkoloną grupą żołnierzy i zapuszczamy się na terytorium wroga. By wypełniać zadania otrzymujemy żołnierzy ze specjalnymi umiejętnościami. Gra podzielona jest na 10 misji, w których trafimy do różnych zakątków świata. Warto wspomnieć, że tytuł znany jest ze swojego wysokiego poziomu trudności, co będzie stanowić nie lada gratkę dla najbardziej zapalonych graczy.
Druga produkcja, Praetorians – HD Remaster to strategia czasu rzeczywistego umiejscowiona w czasach rodzącego się Cesarstwa Rzymskiego. Twórcy oddali nam do wyboru trzy frakcje: Egipcjan, Galów i Rzymian. Całość podzielona jest  na 3 kampanie. 
Co więcej - Commandos 2 - HD Remaster ukaże się już wkrótce w wersji na Nintendo Switch.