Już 2 października będzie premiera kolejnej części Crasha Bandicoota, a już w przyszłym tygodniu otrzymamy wersje demonstracyjna nowej odsłony serii. Demo będzie niestety dostępne tylko na konsolach Sony Playstation 4 oraz Xbox One już od 16 września.
Podczas wersji demonstracyjnej, gracze będą mogli przejść dwa poziomy Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas, podczas której będzie można wcielić się w Crasha oraz diabolicznego Neo Cortexa. Podczas zabawy z demem będzie poczuć na własnej skórze moc nowych Masek Kwantowych – Kupuna-Wa, kontrolującej czas oraz Lani-Loli, posiadającą moc poruszania przedmiotami w czasoprzestrzeni.

Fani wydają się niezwykle podekscytowani faktem otrzymania Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas, pierwszej oryginalnej gry serii Crash Bandicoot od ponad dekady
Mimo, iż od oficjalnej premiery dzieli nas jeszcze kilka tygodni, nie możemy się doczekać, aż doświadczą wyzwania, radości i miłości, które włożyliśmy w tę grę, dlatego też z przyjemnością oferujemy im wczesny dostęp do jej części poprzez specjalne demo.

Mówi Paul Yan, szef studia Toys For Bob. 

Sugerowana cena detaliczna gry to 289,99 zł, Zapraszamy do galerii, gdzie znajdziecie screeny przedstawiające grę.