Crysis Remastered Trilogy to wszystkie kampanie dla pojedynczego gracza z legendarnej serii pierwszoosobowych strzelanek Crysis, Crysis 2 i Crysis 3 dostosowane jakościowo do możliwości współczesnych konsol.
Wydawca Koch Media poinformował dziś, że edycje pudełkowe Crysis Remastered Trilogy na PlayStation 4 i Xbox One oraz Crysis Remastered na Nintendo Switch będą dostępne w polskiej wersji językowej. W przypadku Crysis Remastered otrzyma polskie napisy, które były dostępne w edycjach cyfrowych również na Nintendo Switch. Natomiast Crysis 2 Remasted i Crysis 3 Remastered otrzymają polskie napisy oraz dubbing z opcjonalną angielską ścieżką dialogową.

Warto zaznaczyć, że Crysis Remastered Trilogy nie doczeka się fizycznego wydania na konsole Nintendo. Wiadomo, że Crysis 2 Remastered oraz Crysis 3 Remastered pojawią się na tej hybrydowej konsoli, ale może być to jedynie edycja cyfrowa.

Na obecna chwilę data premiery została wyznaczona na jesień 2021 roku, nie znamy jednak dokładnej daty premiery pakietu. Wydanie pudełkowe wszystkich trzech gier pojawi się na Playstation 4 oraz Xbox One, a Crysis Remastered w wersji fizycznej na Nintendo Switch.