Kilka dni temu minęło pół roku od premiery Cyberpunka 2077. Jednak jak zapewne pamiętacie, posiadacze wersji na PlayStation 4 nie mogli cieszyć się komfortową rozgrywką, ergo Sony postanowiło usunąć grę ze sklepu PlayStation Store. Niedawno Jim Ryan wyjawił powody tej decyzji.

To była dla nas trudna decyzja, ale ostatecznie musieliśmy działać w interesie społeczności PlayStation i nie sprzedawać świadomie gry, która może być źródłem złych doświadczeń.

Do tej pory nie było wiadomo, kiedy gra wróci do dystrybucji cyfrowej, lecz internauci zauważyli, że Sony zakończyło możliwość zwracania gry w swoim sklepie i można było ją dodawać do listy życzeń.
Natomiast teraz CD Projekt RED wystosował oficjalny komunikat, w którym podał dokładną datę powrotu Cyberpunka 2077 na PlayStation Store.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 66/2020 z dnia 18 grudnia 2020 r., Zarząd CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie przekazuje do publicznej wiadomości decyzję Sony Interactive Entertainment o przywróceniu dostępności cyfrowej wersji gry Cyberpunk 2077 w sklepie PlayStation Store począwszy od dnia 21 czerwca 2021 r.