Do premiery jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku zostało już zaledwie 6 dni. Wiele ludzi przedpremierowo zakupiło najnowszą produkcję CD Projektu już jakiś czas temu. Ci gracze, którzy kupili Cyberpunk 2077 w wersji cyfrowej, będą mogli wstępnie pobrać grę jeszcze przed jej premierą, która nastąpi 10 grudnia.

Deweloperzy na oficjalnych social mediach tytułu opublikowali grafikę przedstawiającą mapę świata z dokładnymi datami tak zwanego pre-loadu. Okazuje się jednak, że czas ten nieco różni się od siebie w zależności od tego, na jakiej platformie zakupiło się grę.Na platformę PC, gracze będą mogli wstępnie pobrać produkcję już 7 grudnia o godzinie 12:00 (GOG) oraz o 17:00 (Steam i Epic Games Store). Gracze posiadający konsole PlayStation 4 oraz 5 będą mogli zrobić to dzień później, bo 8 grudnia o północy. Natomiast na Xbox One i Xbox Series X gracze już teraz mogą pobierać pliki gry (dostępne od wczoraj od godziny 17:00).

Na mapie widnieją również godziny odblokowania gry w dniu premiery. Na komputerach osobistych oraz na platformie Stadia, Cyberpunk 2077 pojawi się o 1:00 w nocy, a na konsolach godzinę wcześniej, czyli równo o północy.