Jeszcze w tym roku dwie kultowe gry spod ręki Kalypso ukażą się na Nintendo Switch. Wkrótce zostanie udostępniona dokładna data premiery fizycznego wydania Commandos 2 - HD Remaster oraz Tropico 6 – Nintendo Switch Edition, tymczasem wszyscy zainteresowani mogą już teraz zakupić swoje kopie w przedsprzedaży. Wspomniane tytuły zadebiutują na Nintendo Switch w 2020 roku.Commandos 2 - HD Remaster na Nintendo Switch to odświeżona wersja kultowego klasyka. Dzięki oprawie graficznej w wysokiej rozdzielczości, całkowicie przebudowanym sterowaniem, interfejsem oraz samouczkiem, tytuł cieszy nawet dzisiaj.

Podczas rozgrywki przejmiemy kontrolę nad elitarną grupą komandosów, która musi zinfiltrować terytorium wroga. Gracz, wykorzystując specjalne umiejętności żołnierzy, postara się wypełnić serię wyjątkowo wymagających misji rozgrywanych w realiach II wojny światowej i wzorowanych na prawdziwych wydarzeniach.W kolejnej odsłonie kultowej serii ponownie wcielimy się w siejącego strach dyktatora lub pokojowego męża stanu w tytułowym państwie-wyspie Tropico. Naszym zadaniem będzie kształtowanie przeznaczenia narodu przez cztery różne okresy czasowe i mierzenie się z nowymi wyzwaniami na politycznej scenie międzynarodowej.

Po raz pierwszy w historii serii Tropico będziemy zarządzać całymi archipelagami, łączyć wyspy za pomocą mostów i korzystać z nowoczesnej infrastruktury oraz środków transportu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wysłać agentów, by skradli cudy świata, dostosować pałac do swoich upodobań, czy wygłaszać płomienne mowy z balkonu, aby zdobyć poparcie poddanych.