Na początku ostatniego miesiąca informowaliśmy, że motywem przewodnim sezonu drugiego Fall Guys: Ultimate Knockout zostało średniowiecze. Rozpoczął się on 8 października i po niecałych dwóch miesiącach możemy ogłosić, że już niedługo w grze pojawi się kolejny, trzeci już sezon.

Przedstawiciele studia Mediatonic przedstawili nowe informację za pośrednictwem portalu Twitter:


Twórcy na ten moment nie zdradzili zbyt wiele. Wiemy, że trzeci sezon będzie nosił nazwę Fall Guys: Winter Knockout, a jego motywem przewodnim, jak sama nazwa wskazuje, będzie zima. Możemy się prawdopodobnie spodziewać nowych skórek do zdobycia i nowej mapy – tak, jak miało to miejsce podczas średniowiecznego drugiego sezonu. Nowymi skinami będą prawdopodobnie te, które widnieją na powyższej grafice.

Niestety, nie wiadomo na razie kiedy zimowe szaleństwo wkroczy do Fall Guys. Sądząc po ostatnim wydaniu nowego sezonu, wydania Winter Knockout możemy spodziewać się już w pierwszej połowie grudnia.

Przypomnijmy, że Fall Guys: Ultimate Knockout zadebiutowało 4 sierpnia 2020 roku na konsoli PlayStation 4 oraz na komputerach osobistych.