Bethesda ujawniła, że w 2021 r. Fallout 76 otrzyma cztery duże aktualizacje, które będą systematycznie dodawane podczas kolejnych pór roku. Jednakże studio jeszcze nie podało konkretnych dat premier.Wiosna

Przygotujcie się do wiosennej aktualizacji! Wprowadzi ona wyposażenie S.P.E.C.J.A.Ł, miejsca na C.A.M.P., manekiny i zupełnie nowe rozszerzenie codziennych operacji. Aby przyjrzeć się im bliżej, zapraszamy do przeczytania artykułu z cyklu Krypta od środka. Nie możecie się doczekać wszystkich tych atrakcji? Gracze, którzy posiadają Fallouta 76 w launcherze Bethesdy, mogą już teraz wypróbować je wszystkie (i wiele więcej) w naszej najnowszej odsłonie serwera testowego PTS. Co więcej, wraz z aktualizacją wraca Pancerny As, tym razem w zażartej walce z Komisarzem Chaosem i Jukonem Pięć! Sezon 4 to zupełnie nowe nagrody na planszy S.C.O.R.E. – od przedmiotów kosmetycznych po jednorazowe i wszystko pomiędzy.

Lato

W zeszłym roku do Appalachów przybyło Bractwo Stali, a gracze byli świadkami konfliktu pomiędzy oficerami i odkryli nowe przeszkody na ich drodze. Panowanie Stali zakończy historię Bractwa, wprowadzając nowe zadania, miejsca, BN-ów i świetne nowe nagrody. Po której staniecie stronie? Wasze wybory odmienią pustkowie. Tego lata pojawią się także legendarne moduły, które pozwolą wytwarzać konkretne legendarne przedmioty. Dostosujcie swoją konfigurację do własnego stylu gry!

Jesień

Jesienią zacznie wiać wiatr zmian i ewoluują prywatne światy! Wraz ze zbliżaniem się daty premiery będziemy publikować więcej informacji na ten temat. Pojawi się też kolejne rozszerzenie codziennych operacji, a wraz z nim jeszcze więcej sposobów na grę.

Zima

Zimą przedstawimy czterogwiazdkową legendarną broń i pancerze, a także wyczekiwane pupile w C.A.M.P.! Zmierzcie się z nowymi niebezpieczeństwami w wydarzeniu nie z tego świata. Wszyscy gracze na serwerze zjednoczą się, aby zaliczać wyzwania, mierzyć się z całkiem nowymi, wymagającymi wrogami i zdobywać wyśmienite nagrody w całkiem nowym wyzwaniu publicznym: Najeźdźcy z zaświatów Fanatycy z Appalachów szykują coś złowrogiego w nowym wydarzeniu sezonowym: Rytuał! Pomóżcie fanatykom z Point Pleasant przygotować ekscytujący i niebezpieczny rytuał, a oni odpłacą wam niepowtarzalnymi nagrodami.