Nie tylko CD Projekt ogłosił przesunięcie premiery swojej wyczekiwanej przez wielu graczy gry Cyberpunk 2077. Niestety teraz pora na kolejne smutne wieści. Ubisoft ogłosił że w związku z sytuacją pandemiczną ich przyszłe produkcje mogą wyjść nawet na początku 2022 roku. Dokładne daty premier nie zostały podane. Wcześniej tego roku przedstawiliśmy wam Far Cry 6 - najbardziej ambitną jak dotąd grę z tej serii. Obiecaliśmy realistyczną fantazję poprowadzenia rewolucji partyzanckiej osadzonej w bogatym, egzotycznym świecie wypełnionym momentami wartych zapamiętania, zabójczo dobrymi postaciami oraz epicką historią.
Podczas gdy wiemy, że nie możecie doczekać się, aby położyć swoje ręce na Far Cry 6, chcielibyśmy wam przekazać, że dostaliśmy więcej czasu na dopracowanie gry, w którą tak chcielibyście zagrać z uwagi na dobro naszego zespołu w obecnej światowej sytuacji. Nasze zespoły z całego świata pracują w studiach oraz z domu, aby przelać swoją pasję i kreatywność i stworzyć niezapomnianą grę - taką którą mamy nadzieję, że pokochacie.
Mamy nadzieję że jesteście bezpieczni i zdrowi i jesteście gotowi aby doświadczyć "Yara" i Far Cry 6 wkrótce.


Producent poinformował w najnowszym raporcie finansowym Ubisoftu, że konieczność pracy zdalnej nad projektami nie sprzyja terminom ich premier i zapowiadają, że Far Cry 6 oraz Rainbow six Quarantine pojawią się między kwietniem przyszłego roku, a marcem 2022.

Początkowymi datami premier produkcji miały być: luty 2021 dla Far Cry 6, oraz początek roku 2021 dla Rainbow Six Quarantine.