Licencjonowane figurki bywają bardzo drogie, dla przykładu figurka Lilith z Diablo 4 kosztuje 2600 PLN, więc nie każdy fan może sobie na to pozwolić. Dziś pojawiła się figurka stworzona przez użytkownika o nazwie Spyrole, który postanowił stworzyć własnego Rzeźnika. Prezentuje się on makabrycznie, ale w tym pozytywnym znaczeniu.

Jest to Rzeźnik z trzeciej odsłony serii, który był ostatnim bossem w pierwszym akcie. Swego czasu w podstawowej wersji gry, potrafił sprawić niemałe problemy na poziomie trudności Inferno, gdzie posiadał mechanikę enrage'a powodującą, że cała arena spowita była ogniem.

Sama figurka jest bardzo szczegółowa, gdzie możemy zobaczyć wszytą skórę z twarzy jakiegoś nieszczęśnika, pas obwieszony czaszkami, a w ręce dzierży zakrwawiony hak z łańcuchami. Widać, że w stworzenie tej figurki autor włożył ogromna ilość pracy oraz serce, odwzorowując nawet najmniejszy szczegół postaci, Oficjalny profil autora znajdziecie tutaj. Tam znajdziecie jeszcze więcej jego dzieł oraz został tam przedstawiony proces tworzenia statuetki, o której piszemy w tym newsie.