Ghostrunner – produkcja studia One More Level ukazała się w październiku 2020 r. i praktycznie z miejsca okazała się sukcesem dla wydawcy All In Games. Do samego końca roku gra trafiła do ponad pół miliona graczy, co przekroczyło oczekiwania firmy.

Jednak na tym nie koniec, ponieważ Ghostrunner ma być regularnie rozwijaną marką, dlatego firma 505 Games zdecydowała się wykupić prawa do produkcji, a niedługo potem opublikowano roczny plan wsparcia gry. 

I właśnie dzisiaj tytuł dwa nowe tryby za darmo - Kill Run Mode oraz tryb fotograficzny. Pierwszy z nich stanowi wyzwanie dla najbardziej sprawnych cybernetycznych zabójców, a drugi pozwala na spojrzenie i uchwycenie dystopijnego świata z nowych perspektyw.

Kill Run Mode, jest największym wyzwaniem stojącym przed ghostrunnerami w Dharma Tower. Wyśrubowany limit czasowy wymaga od graczy precyzji i szybkości, każdy zabity przeciwnik dodaje kilka cennych sekund do licznika, a ostateczny wynik trafia na globalną tablicę rankingową.Oprócz darmowej aktualizacji, gracze mogą nabyć nowe DLC - Metal Ox Pack, które odblokowuje 4 katany, przygotowane na chiński rok bawoła. Oddają one kolejne cnoty konfucjanizmu - życzliwość, sprawiedliwość, obrzęd, wiarygodność (Benevolence, Justice, Rite, Integrity).DLC Metal Ox Pack jest dostępne za 4,99 EUR, jako osobny dodatek. Przez ograniczony czas na Steam można kupić Keymaster Bundle z 10% zniżki. Zestaw zawiera podstawową wersję gry oraz Winter Pack i Metal Ox Pack.
To nie wszystko, co otrzymują gracze. Ghostrunner dostał również kilka ulepszeń rozgrywki. Na konsolach można włączyć asystę celowania linki z hakiem i zmienić rozmiar pola widzenia (FOV). Dodano również tryb wydajnościowy, który zwiększa liczbę klatek na sekundę na PlayStation 4 Pro. Na PC gra wspiera teraz NVIDIA Reflex, co w efekcie zmniejsza systemowe opóźnienia dla wybranych kart graficznych.
Fizyczne wydanie Ghostrunnera na Nintendo Switch ukaże się 25 czerwca 2021 i będzie zawierać wszystkie aktualizacje dostępne od premiery gry, w tym ulepszenia stabilności i wydajności gry oraz poprawione sterowanie i grafikę.

W ostatnim mieście ludzkości cybernetyczny ochroniarz popełnia olbrzymi błąd i traci wszystko. Z samego dna u podnóża Dharma Tower tytułowy Ghostrunner musi wspiąć się na szczyt zniszczonego świata. Pokonawszy legiony autorytarnego reżimu, bohater stanie naprzeciw władcy, który już raz go pokonał.
Gracz musi mistrzowsko opanować kontrolę nad szybkością i zwinnością, które są możliwe jedynie dzięki cyber-wszczepom. Bieganie po ścianach, przyśpieszenie w powietrzu, lina z hakiem i manipulacja czasem to niezbędne do przeżycia narzędzia w świecie, w którym jedno trafienie oznacza śmierć.