Wakacje to zawsze w branży związanej z grami komputerowymi, był lekki okres. Premier jest niewiele, a my gracze mamy czas, aby choć trochę nadrobić zaległości z kupki wstydu. Ten okres już dla części z was się zakończył, a my już teraz przedstawiamy wam zestawienie tytułów, które pojawią się w najbliższym czasie. Lista przedstawia chronologie według daty premiery danego tytułu.


Pathfinder: Wrath of the Righteous - 2 września (PC)

Jest to staro szkolny RPG, osadzony w uniwersum Pathfindera, które to jest systemem Pen & Paper RPG. Za grę odpowiada studio Owlcat Games. Tytuł ten bazuje na papierowym systemie o tej samej nazwie, a sama rozgrywka jest w rzucie izometrycznym z aktywną pauzą. Poprzednia odsłona serii cieszyła się ogromnym uznaniem graczy, niestety ponownie gra będzie dostępna jedynie w języku angielskim.  

WRC 10 - 2 września (PC, PS4, PS5, XOne, Xbox X/S, Switch)

WRC 10, znane również jako WRC 10 FIA World Rally Championship, to wyścigowa gra wideo opracowana przez francuskiego dewelopera Kylotonn i wydana przez Nacon. Jest to kontynuacja swojego poprzednika WRC 9 i jest oficjalną grą Rajdowych Mistrzostw Świata 2021
Sonic Colors Ultimate - 7 września (PC, PS4, Xone, Switch)

Zremasterowane przygody najszybszego jeża w galaktyce ujrzą światło dzienne we wrześniu 2021 roku. Do tego czasu musimy zadowolić się materiałami udostępnianymi przez twórców. Na Future Games Show w trakcie konferencji E3 2021 zobaczyliśmy zapis rozgrywki z Sonic Colors: Ultimate Remaster.
Succubus - 08 września (PC)

Wciel się w rolę demonicznej kapłanki pożądania i użyj jej unikalnych umiejętności by zemścić się na swoich wrogach. Nie pozostaw przy życiu nikogo, kto nie zegnie przed tobą swoich kolan. Odzyskaj swoje królestwo i spraw by piekło zadrżało pod twoimi kopytami!Life is Strange: True Colors - 10 września (PC, PS4, PS5, XOne, Xbox X/S, Switch)

Rozpoczyna się nowa era nagradzanej serii Life is Strange! Czeka nowa główna grywalna postać i emocjonująca tajemnica do odkrycia!Deathloop - 14 września (PC, PS5)

Deathloop to pierwszoosobowa strzelanka nowej generacji, stworzona przez Arkane Lyon – studio stojące za marką Dishonored. W DEATHLOOP dwójka rywalizujących ze sobą skrytobójców jest uwięziona w tajemniczej pętli czasu na wyspie Blackreef i skazana na powtarzanie w nieskończoność tego samego dnia. Wcielasz się w Colta, którego jedyną szansą na ucieczkę jest przerwanie cyklu poprzez wyeliminowanie ośmiu kluczowych celów przed nastąpieniem resetu dnia. Ucz się z każdego cyklu. Sprawdzaj nowe ścieżki, zbieraj informacje oraz szukaj nowej broni i umiejętności. Musisz zrobić wszystko, by przerwać pętlę.Gamedec - 16 września (PC)

Będziesz tropić przestępców w wirtualnych światach. Bogatych, zepsutych biznesmenów, matek, które chcą lepszego życia dla swoich dzieci, lub korporacje z planami przepisania ludzkości na nowo. Czy działają samotnie, czy też są tylko marionetkami? Co oznacza dla ciebie lub dla nich "szczęśliwe zakończenie"? Każda decyzja, którą podejmujesz, kształtuje świat gry i osobowość twojej postaci. Niektóre decyzje będą wydawały się słuszne, a inne pociągną za sobą nieoczekiwane konsekwencje. Gra nieustannie dostosowuje się do twoich wyborów i nigdy cię nie osądza - tylko ty możesz to zrobić.Aragami 2 - 17 września (PC, PS4, PS5, Xone, Xbox X/S)

Aragami 2 jest drugą odsłoną cyklu skradanek, zapoczątkowanego w 2016 roku. Produkcja została opracowana przez autorów pierwowzoru, czyli niezależne studio Lince WorksKena: Bridge of Spirits - 21 września (PC, PS4, PS5) 

Przygodowa gra akcji, w której przemierzamy barwną, fantastyczną krainę, walcząc z przeciwnikami i rozwiązując zagadki środowiskowe. W Kena: Bridge of Spirits tytułowa dziewczyna i towarzyszące jej duszki zwane Rot starają się rozwikłać tajemnicę upadku opuszczonej leśnej wioski.
Diablo 2 Resurrected - 23 września (PC, PS4, PS5, Xone, Xbox S/X, Switch)

Diablo 2: Resurrected to odświeżona wersja kultowego hack’n’slash’a od Blizzard Entertainment, w której zmiany wizualne i systemowe oraz usprawnienia rozgrywki dotknęły zarówno podstawowej wersji klasyka, jak i dodatku Lord of Destruction.Death Stranding: Director's Cut - 24 września (PS5)

Przygodowa gra akcji TPP, której głównym projektantem jest legenda branży i współtwórca serii Metal Gear, Hideo Kojima. Fabuła Death Stranding obraca się wokół tematu "połączenia". Rolę głównego bohatera zagrał zaś znany z serialu The Walking Dead amerykański aktor Norman Reedus.New World - 28 września (PC)

Produkcja typu MMORPG opracowana przez zespół Amazon Game Studios. W New World gracze trafiają do otwartego świata inspirowanego klimatem XVII-wiecznych kolonii w Ameryce. Gracze mogą podążać dowolnie wybraną ścieżką, współpracując z innymi lub obierając drogę samotników.In Sound MInd - 28 września (PC, PS5, Xbox X/S, Switch)

In Sound Mind to pierwszoosobowy horror psychologiczny. W czasie przygody gracz wciela się w postać, która budzi się w tajemniczym budynku. Przemierzając jego korytarze, natrafia ona na ślady prowadzonych w tym miejscu eksperymentów medycznych.