Jak co tydzień w sklepie Epic Games została udostępniona gra całkowicie za darmo. Produkcja jest dostępna już od wczoraj. Promocja potrwa do 19 listopada, a konkretnie do godziny 17:00 czasu polskiego. Przez 7 dni użytkownicy sklepu mogą przypisać wspomnianą grę do swojego konta, aby na zawsze została już w bibliotekach graczy.

W tym tygodniu możecie za darmo pobrać lub zapisać w swojej bibliotece grę The Textorcist: The Story od Ray Bibbia. Jest to produkcja z początku 2019 roku, wyprodukowana przez MorbidWare i wydana przez Headup Games. Jest to strzelanka 2D typu bullet-hell z nietypowym sterowaniem — otóż gracz wchodzi w interakcje lub atakuje przeciwników poprzez wpisywanie konkretnych słów egzorcyzmów na klawiaturze.

W grze wcielamy się w prywatnego egzorcystę – Raya Bibbii, który musi uratować upadający Rzym przed przejęciem go przez złe demony. Podczas walki, główny bohater stopniowo odkrywa prawdę na temat swojej mrocznej przeszłości.Produkcja normalnie kosztuje w Epic Games Store 49 złotych, więc teraz jest najlepsza okazja, by ją zdobyć!