Wydawca Assemble Entertainment oraz developer CrazyBunch z radością ogłaszają, że najnowsza część kultowej serii przygodówek point and click, Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice, pojawi się na platformach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.
Po udanych premierach wersji PC na Steamie i GOGu, pora na cyfrowe wersje konsolowe, które będą dostępne wiosną 2021 w sklepach PSN Store, Microsoft Store oraz Nintendo eShop. Tak o grze wypowiada się, sam Larry Laffer


Hej, panie! Znów zrobi się mokro! Jeszcze nie skończyłem i wciąż o was marzę w Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice. Opuściłem New Lost Wages, utknąłem w Cancúm i przygotowałem się do poślubienia mojej jedynej prawdziwej miłości: Faith. Ale pojawiły się nieoczekiwane okoliczności i znów zostaliśmy rozdzieleni! Faith jest teraz gdzieś na słynnym słonecznym i ogromnym archipelagu Kalau’a. Muszę ją odnaleźć. Pomóżcie mi – jeśli jej wkrótce nie znajdę, to chyba pęknę! Żadna przeszkoda nie stanie mi na drodze do mojej ukochanej, do mojej Faith – nawet dzikie i nieokiełznane wyspy Kalau’a. Te urocze panie z plaży nie będą mnie rozpraszać zbyt długo, bo kompas mojego serca wskazuje tylko w jednym kierunku – do Faith! Macie ochotę popłynąć ze mną jako prawdziwi piraci, co lecą na złoto? Dołączcie do mojej załogi podczas tej wspaniałej misji – może przemokniecie aż do suchej nitki!