Na nadchodzącej konsoli Xbox Series X bez wątpienia powinny być dostępne wszystkie usługi giganta z Redmond. Jednak Microsoft nie zamierza ograniczać się tylko do jednej platformy. Dzisiaj rozpoczęto beta testy usługi gry w chmurze o nazwie kodowej xCloud, która w przyszłości powinna umożliwić zabawę w pełnoprawne produkcje na przenośnych sprzętach takich jak telefony czy tablety.Źródło: Microsoft


Ponadto firma nieustannie pracuje nad rozwojem swoich usług, tak aby oferować jak najwięcej. Jednak to wszystko nie zmienia faktu, że gracze się niecierpliwią.

Pomimo że nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie będzie premiera Xbox Series X, to oficjalny profil w serwisie Twitter, poświęcony Xbox Game Pass, postanowił przedstawić listę zapowiedzianych do tej pory gier, które będą dostępne w ramach abonamentu na nowej konsoli. Udostępnioną listę prezentujemy poniżej:Należy wyraźnie zaznaczyć, że nie jest to finalna lista gier, które będą dostępne w ofercie Xbox Game Pass na konsoli Xbox Series X. Gigant z Redmond podkreśla, że kolejne pozycje będą dodawane cały czas, zaraz po oficjalnych zapowiedziach. Mimo wszystko, z tego co widać, nowa konsola Microsoft będzie obfitować w naprawdę duże tytuły.

Źródło: Microsoft, Twitter