Dzięki połączeniu sił Koch Media wraz z Pearl Abyss będziemy mogli nabyć pudełkową wersję jednej z najbardziej popularnych gier MMORPG Black Desert. Prestige Edition, bo tak będzie nazywała się wersja pudełkowa, zawierać będzie mnóstwo unikatowych dodatków. Znajdziemy tam między innymi Shudad Glorie Premium Set - ekskluzywny kostium, dodatkowego zwierzaka oraz wiele więcej dodatków dostępnych tylko w tej wersji gry. Twórcy wyceniają oferowane przedmioty na ponad 120 euro.

Jest to pierwsza tego typu współpraca między Koch Media oraz Pearl Abyss. Kevin Kim, dyrektor do spraw biznesowych w Pearl Abyss, skomentował:

Bardzo nas cieszy, że możemy dziś ogłosić tę współpracę. Bardzo imponuje nam oferowane przez Koch Media doświadczenie oraz połączenie globalnego myślenia z wiedzą o lokalnych rynkach. Wysoki standard, który Koch Media wyznacza swoim oddziałom na całym świecie daje nam pewność, że dotrzemy na nowe rynki i dotrzemy do nowych użytkowników. 

Edycja Prestige skierowana jest dla graczy posiadających konsolę Playstation 4 lub Xbox One, pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku.