Gra stworzona przez studio Cold Symmetry – Mortal Shell, trafiła dziś do sprzedaży. Tytuł można zakupić na platformę PC oraz na konsole Xbox One i PlayStation 4. Z tej okazji opublikowany został wczoraj nowy zwiastun promujący premierę gry:



Mortal Shell to bezwzględna i intensywna gra RPG akcji, która przetestuje Twój zdrowy rozsądek i odporność Twojego umysłu w wyniszczonym świecie. Kiedy szczątki ludzkości więdną i gniją, zagorzali wrogowie rozprzestrzeniają się wśród jej gruzów. Są bezlitośni, więc Twoje przetrwanie wymagać będzie najwyższej gotowości, precyzji i instynktu. Namierzaj ukryte sanktuaria pobożnych wyznawców i odkryj swój prawdziwy cel.

Fragment oficjalnego opisu gry Mortal Shell


Tytuł zwraca na siebie uwagę nie tylko dlatego, że jest podobny do Dark Souls. Zachęca ona także korzystną ceną (poniżej 100 złotych) oraz bardzo dobrymi opiniami recenzentów, którzy chwalą grę szczególnie za ciekawą fabułę, przyjemność z rozgrywki oraz oryginalne pomysły twórców. Mortal Shell, mimo wszystko jest jednak o wiele mniej rozbudowaną grą od serii produkcji From Software.


źródło: komputerswiat.pl