W najnowszym wydaniu japońskiego magazynu Nintendo Dream pojawiła się ciekawa informacja, która ucieszy każdego fana gier Nintendo. W połowie przyszłego miesiąca (września) ma pojawić się zapowiedź nowego, dużego tytułu, który jak sami twórcy pisma przyznają - ,,spodoba się każdemu’’.

Nie podane zostały niestety jeszcze żadne informacje dotyczące samej produkcji. Mimo to, nie brakuje już teorii fanów. Tym bardziej, że już prawie dwa tygodnie temu, Nintendo opublikowało na swoich kontach we wszystkich portalach społecznościowych grafikę przedstawiającego Mario odpoczywającego na piaszczystej, słonecznej plaży. Deweloperzy dołączyli wszędzie podpis ,,Stay cool, Mario!’’.Na grafie, mimo, że nie jest pokazane dokładnie, możemy domyślać się, że na leżaku obok popularnego hydraulika znajduje się również jego brat, Luigi. Świadczy o tym zielona słomka w drinku, który stoi obok takiego samego, tylko z czerwoną rurką. Kolory te zawsze reprezentowały kultowych braci z serii gier od Nintendo. Gracze odebrali to jako zapowiedź odnowionej wersji gry z 2002 roku – Super Mario Sunshine.

Gracze wiedzą również, że w tym roku wypada 35-lecie gry Super Mario. Z tej okazji seria miała się poszerzyć o kilka nowych tytułów. Doczekaliśmy się już premiery remastera Paper Mario na początku tego miesiąca. Rocznica wydania pierwszej części Super Mario Bros. odbędzie się dokładnie 13 września, a kolejne wydanie miesięcznika Nintendo Dream ukaże się tydzień później, konkretnie 19 września.

Jednak tak naprawdę nie możemy być pewni, że produkcja, o której jest mowa w magazynie jest kolejną odsłoną przygód Mario. Pozostaje nam więc jedynie czekać na kolejne zapowiedzi i ujawnienie tajemniczej gry.