Na oficjalnym kanale Call of Duty PL w serwisie YouTube opublikowano niedawno kolejny materiał wideo dotyczący Call of Duty: Black Ops Cold War, a konkretniej trybu Zombie. Najnowszy zwiastun sezonu pierwszego, ujawnia fragmenty historii uniwersum oraz zapowiada kolejne wydarzenia mające miejsce w tym świecie. 
Jak możemy się dowiedzieć z opisu i samego filmu, w nowej przygodzie trafimy do Bazy Z, w której czeka na nas tylko śmierć. Kolejna misja Requiem zaprowadzi nas do placówki 25 znajdującej się w głębi wietnamskiej dżungli, co ważne, rozgrywa się ona po wydarzeniach znanych z Die Maschine.

Zadania podjął się oddział pod dowództwem Grigorija Weavera, który musi zapuścić się do kompleksu, odkryć jego tajemnicę i zneutralizować zagrożenie, które się w niej znajduje. Wszystko po to, aby uratować Samanthę Maxis, postać występującą wielokrotnie w serii Call of Duty, oraz dobrze znaną wszystkim miłośnikom uniwersum.

Nowa przygoda w trybie Zombies rozpocznie się już 4 lutego 2021 roku i będzie dostępna za darmo dla wszystkich graczy Call of Duty: Black Ops Cold War.