Obecnie w Call of Duty: Black Ops Cold Wars i Warzone znajduje się wiele nowości, które wprowadził poprzedni sezon.

Jednak już wkrótce, bo 25 lutego, rozpocznie się kolejny sezon rozgrywek, który przyniesie jeszcze więcej nowości i ujawni kolejny fragment historii tego uniwersum. 

Pisaliśmy już o dodaniu przez twórców nowych broni i operatorów, jak się jednak okazuje, zostanie dodane coś jeszcze. 

Po ataku na The Pines Frank Woods i jego zespół wyruszają na poszukiwania Russella Adlera, który zaginął pod koniec pierwszego sezonu po tym, jak został złapany przez Stitch i został zakładnikiem.

Jak donosi wywiad i dowiedział się sam oddział uderzeniowy, w Azji Południowo-Wschodniej znajduje się także nowy przeciwnik, Kapono „Naga” Vang. Człowiek Perseusa i bezwzględny handlarz zabójczego gazu Nova 6, który rozprowadza za pośrednictwem rozległej sieci karteli.
Sezon oficjalnie rozpocznie się 25 lutego 2021 roku.

Oprócz ujawnienia kolejnych fragmentów historii uniwersum, twórcy postanowili wprowadzić również nowe tryby gry.

Już od 18 lutego będzie można bawić się przy wykorzystaniu Treyarch’s Throwback Moshpit, specjalnej playlisty zawierającej old-schoolowe i ulubione przez graczy mapy takie jak Raid, Express, czy Nuketown ’84. Playlista będzie dostępna przez cały tydzień.
Tego samego dnia powróci również tryb Snipers Only Moshpit, w którym dwie drużyny złożone z 6 graczy będą ze sobą walczyć, wykorzystując jedynie karabiny snajperskie.

Dzień później, 19 lutego od godziny 19:00 czasu polskiego wszyscy gracze będą zdobywać podwójną ilość punktów zwykłego doświadczenia i punktów doświadczenia przepustki Battle Pass.

Specjalny bonus będzie dostępny zaledwie do 22 lutego do godziny 19:00 czasu polskiego.