Wszystko wskazuje na to, że niedawno zapowiedziany remake Prince of Persia: The Sands of Time oprócz podstawowej gry, będzie zawierać dodatkową zawartość, którą docenią szczególnie fani klasycznych odsłon cyklu.

Jakiś czas temu zaktualizowano również stronę poświęconą grze. Dodano informację, o tym, że posiadacze będą mogli odblokować specjalne poziomy inspirowane klasycznym Prince of Persia z 1989 roku.
Ubisoft jednak zapewnia, że pojawi się „jeszcze więcej niespodzianek”. Podobne informacje donoszą również użytkownicy serwisu Reddit, w którym pojawił się zrzut ekranu z opisem, który wskazuje, że jedną ze wspomnianych niespodzianek będzie możliwość uzyskania dostępu do gry Prince of Persia 2: The Shadow and the Flame, czyli sequela Prince of Persia z 1993 roku. Wszystko wskazuje na to, że wystarczy jedynie zamówić remake w przedsprzedaży.
Zamów w przedsprzedaży i uzyskaj dodatkową zawartość w grze: Powrót do Origins Set.

Pośród palacych piasków starożytnej Persji w starożytnym języku krąży legenda. Mówi o czasie zrodzonym z krwi i rządzonym przez oszustwo. Przyciągnięty do mrocznych mocy magicznego sztyletu, młody książę zostaje zmuszony do wyzwolenia śmiertelnego zła skierowanego na piękne królestwo.

Oryginalnie wydany w 2003 roku Prince of Persia: The Sands of Time odcisnął piętno na graczach dzięki innowacyjnej rozgrywce, fascynującej historii i charyzmatycznym postaciom! Odblokuj Prince of Persia, oryginalną grę z 1989 roku, podczas swojej przygody, a następnie uzyskaj do niej dostęp z menu głównego, kiedy tylko chcesz.

Ukończ grę i uzyskaj dostęp do Prince of Persia 2: The Shadow and the Flame wydanego w 1993 roku.

Te informacje nie zostały jeszcze potwierdzone przez producenta, więc na ten moment pozostaje jedynie czekać na oficjalny komunikat.

Warto przypomnieć, że Prince of Persia The Sands of Time Remake zadebiutuje już 21 stycznia 2021 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz na komputerach osobistych na platformach Epic Games i Uplay.