Jak co miesiąc, Sony w ramach swojej usługi udostępnia darmowe tytuły dla swoich subskrybentów. Już od dzisiaj można pobrać pierwszą grą udostępnioną w ofercie abonamentu PlayStation Plus

Pierwszą produkcją udostępnioną w ramach sierpniowego wydania PlayStation Free Games jest Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered. To odświeżona wersja kultowej pierwszoosobowa gry akcji z 2009 roku. W porównaniu do pierwowzoru gruntownie zmieniono szatę graficzną. Poprawiono rozdzielczość tekstur, dodano nowe animacje i polepszono oświetlenie. Jak sugeruje tytuł, do dyspozycji graczy została oddana tylko kampania fabularna — nie zagramy w trybie dla wielu osób. Tytuł w ramach abonamentu będzie dostępny od 28 czerwca do 31 sierpnia 2020 roku.


Źródło: callofduty.com


Drugim tytułem dostępnym za darmo w ramach PlayStation Plus będzie Fall Guys: Ultimate Knockout. Co ciekawe, jest to bardzo nowa gra, która zadebiutuje dopiero 4 sierpnia tego roku. Premiera odbędzie się na komputerach osobistych i PlayStation 4 dopiero za 7 dni. Subskrybenci abonamentu mogą pobrać tytuł zupełnie za darmo, ponadto umożliwiono im bezpłatną rozgrywkę sieciową.Fall Guys: Ultimate Knockout to humorystyczna i zabawna gra przeznaczona dla wielu osób. Rozgrywka polega na wykonywaniu zadań, w ten sposób, aby uzyskać jak najwięcej punktów. Na jednej mapie rywalizować może ze sobą nawet 100 graczy. Za tytuł odpowiedzialne jest studio Mediatonic, znane z powieści wizualnej (visual novel) o randkach gołębi. Produkcja będzie z pewnością idealna na ciepłe, letnie wieczory. Tytuł zostanie udostępniony w ramach abonamentu od 4 do 31 sierpnia 2020 roku.

Źródło: Sony, bgr.com