Premiera Chivalry 2 miała miejsce niespełna tydzień temu, a już dziś wiemy, że twórcy nie spoczęli na laurach. Podczas prezentacji na PC Gaming Show 2021 po raz pierwszy ujawnione zostały informacje dotyczące rozwoju gry, dając tym samym obraz tego, co nas czeka w przyszłości.
CEO Torn Banner Studios i Creative Director Steve Kiggott skomentował: Chivalry 2 w dniu premiery to fundament, specjalnie przygotowany, żeby móc go rozbudowywać. Zawartość po premierze to coś, nad czym będziemy pracować przez długi czas. Gra przynajmniej dwukrotnie zwiększy swój rozmiar za darmo.”

Zapraszamy do śledzenia portali społecznościowych gry Chivarly 2 na Twitterze, Facebooku, Youtube oraz dołączcie do discorda, gdzie będziecie mogli na bieżąco śledzić informacje od Deweloperów. A już niedługo pojawi się recenzja gry.

Informacje o grze Tytuł: Chivalry 2, Developer: Torn Banner Studios/Tripwire Interactive, Platforma: PS4, PS5, XO, XSX, PC Premiera: 8.06.2021, PEGI: 18, Wersja językowa: PL napisy, WWW: chivalry2.com