W zeszłym tygodniu informowaliśmy o rozpoczęciu otwartych beta testów Iron Harvest. Strategia czasu rzeczywistego zadebiutuje już we wrześniu tego roku, jednak od teraz każdy może zupełnie bezpłatnie zagrać w kampanię dla jednego gracza lub spróbować swoich sił w potyczce wieloosobowej. Z okazji startu testów produkcji, udostępniony został zupełnie nowy, efektowny zwiastun, który jest dostępny w wersji polskiej.
Już od dziś gracze za pośrednictwem platformy cyfrowej dystrybucji gier, Steam, mogą zanurzyć się w fascynujące uniwersum 1920+, pierwotnie wykreowane przez artystę Jakuba Różalskiego. Co więcej, wszystkie postępy i osiągnięcia z testowej wersji produkcji zostaną zachowane i będą dostępne w grze po premierze.

Podczas otwartych beta testów Iron Harvest gracze:

- Dostaną szansę rozegrania ekscytujących misji podczas kampanii fabularnej dla jednego gracza,

- Będą mogli stoczyć potyczki lub podjąć się wyzwania ze sztuczną inteligencją, lub w kooperacji wraz z przyjacielem,

- Mogą rywalizować ze sobą w ekscytujących bitwach i rywalizować wspólnie w trybie wieloosobowym. Udostępniono mapy 1 kontra 1, 2 kontra 2, a nawet 3 kontra 3!

Finalna wersja produkcji zadebiutuje 1 września 2020 roku na komputerach osobistych, a w późniejszym terminie również na PlayStation 4 oraz Xbox One.  W grze będą dostępne polskie napisy. Ponadto, do wyboru będzie specjalna wersja ścieżki dźwiękowej, w której jednostki każdej ze stron konfliktu wraz z bohaterami, wypowiadają się w swoich ojczystych językach.

Źródło: Materiały Prasowe