Odkąd wybuchła pandemia koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni spędzać większość swojego czasu w domu. Nie dla wszystkich jest to łatwe zadanie, ale są sposoby, aby to sobie ułatwić, np. granie w gry wideo.

W zeszłym roku Sony uruchomiło inicjatywę Play At Home, w ramach której japońska firma udostępniała gry do pobrania za darmo. Dlatego w tamtym roku gracze mogli bez poniesienia żadnych kosztów przypisać sobie do konta gry Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a i Podróż.

Z racji tego, że wciąż pandemia trwa, Sony postanowiło przywrócić i rozszerzyć swoją akcję. Od 2 marca przez kolejne cztery miesiące Japończycy będą dorzucać kolejne tytuły. Na początek gracze otrzymają możliwość pobrania remake gry Ratchet & Clank, którą będzie dostępna za darmo do 1 kwietnia.
Oczywiście, raz przypisana produkcja do konta, zostanie na Waszych kontach na stałe, a to dobra okazja do zapoznania się z lombaksem i jego przyjacielem przed czerwcową premierą gry Ratchet & Clank: Rift Apart.

Ponadto Sony ujawniło, że od 25 marca, że mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii i Nowej Zelandii otrzymają możliwość darmowego korzystania z aplikacji do oglądania anime Funimation przez 90 dni, a mieszkańcy Europy Zachodniej i Północnej będą mogli skorzystać również przez 90 dni z aplikacji Wakanim.