Bandai Namco i Katsuhiro Harada wciąż rozwijają swoje ostatnie dzieło, które w tym roku skończy już 6 lat. Jednak Tekken 7 jest wciąż bardzo popularną bijatyką, dlatego też ojciec serii usprawnia ją i wzbogaca kolejnymi dodatkami.

Nadchodzące będzie osiemnastym od premiery i zadebiutuje wczesną wiosną tego roku. Za jego sprawą będziemy mogli walczyć z innymi jako polska premier.
Aktualnie nie ujawniono imienia bohaterki, ani pełnego wizerunku, ale można już zauważyć, że przypomina ona Ciri - bohaterkę wiedźmińskiego uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Polska postać została zaprezentowana podczas drugiej edycji corocznego wydarzenia Japan Fighting Game Publishers Roundtable. Chociaż jest to w pełni fikcyjna bohaterka, tworząc ją Katsuhiro Harada konsultował się z polską ambasadą w Japonii.

Dewelopera zainspirował fakt, że Polska miała w przeszłości trzy kobiety pełniące funkcję premiera Rady Ministrów (Hannę Suchocką, Ewę Kopacz i Beatę Szydło) i chciał mieć właśnie taką postać w swojej grze.

Jednak fikcyjna premier nie przypomina żadną z nich. Aczkolwiek warto zauważyć, że w zeszłym roku Harada odwiedził nasz kraj. Miał on być gościem finałów IEM 2020 w Katowicach, lecz ze względu na wybuch pandemii, które anulowały wydarzenie, musiał on ograniczyć plan swojej wizyty do zwiedzania miast.