Niedawno udostępniona nowa zapowiedź nadchodzącego Resident Evil: Village, wywołała prawdziwą burzę w internecie. Wszystko za sprawą charakterystycznie zaprojektowanych postaci, które widniały na ekranie. Mowa o głównych oponentach w grze, a szczególnie o antagonistce, wampirzej Lady Dimitrescu. 

Antybohaterka rozbudziła kreatywność i spekulacje graczy, co widać, chociażby po ilości memów i treści publikowanej przez fanów w internecie. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się temat wzrostu i zwracających uwagę cech kobiecych tej postaci.

Jak się okazało, ku uciesze fanów twórcy postanowili rozwiać część wątpliwości i wyklarować kwestię wysokości Dimitrescu.Do całej sprawy odniósł się sam dyrektor artystyczny Resident Evil Village.


Cześć wszystkim, jestem Tomonori Takano, dyrektor artystyczny Resident Evil Village. Chciałem skorzystać z tej okazji, aby publicznie zastanowić się nad pozytywnym odbiorem, jaki otrzymaliśmy od fanów w związku z naszą najnowszą zapowiedzią. Jako przedstawiciel zespołu programistów dziękujemy wszystkim fanom, którzy nadal śledzą nasze poczynania.

W ostatnich dniach Lady Dimitrescu i jej córki cieszyły się sporym zainteresowaniem, znacznie większym, niż się spodziewaliśmy. To wspaniale, że są w stanie znaleźć się w centrum uwagi jako ikoniczny element Resident Evil Village. Zwłaszcza Lady Dimitrescu otrzymała duży rozgłos zarówno w kraju, jak i za granicą, co uszczęśliwiło wszystkich w zespole deweloperskim. Słyszałem, że jej wzrost jest obiektem zainteresowania...

Licząc z jej kapeluszem i wysokimi obcasami, ma 2,9 m (około 9'6 cali) wzrostu.

Te urzekające, wampirze postacie są bezwzględne w pogoni za Ethanem i nie mogę się doczekać, aż spotkacie się z nimi osobiście, kiedy wejdziecie do Zamku Dimitrescu w maju.


Trzeba przyznać, że nadchodząca odsłona Resident Evil wygląda bardzo intrygująco. Wszystko wskazuje także na to, że sama Lady Dimitrescu będzie wymagającym przeciwnikiem.

Na ten moment pozostaje nam jedynie cierpliwie zaczekać na dzień premiery, w którym będziemy mogli wkroczyć do Zamku Dimitrescu, aby poznać jego mroczne tajemnice.