Dzięki podpisanej współpracy 8 października twórca wypuszcza na rynek grę RIDE 4. Gra zostanie wypuszczona na PC, Xbox One oraz PS 4, a pudełkowe wydanie trafi do Polskich graczy właśnie dzięki Koch Media Poland. Sam tytuł jest w całości poświęcony wyścigom motocykli.
Dostaniemy do dyspozycji 30 torów rozmieszczonych na całym świecie dodatkowo wzbogaconych o system dynamicznej pogody, która wymusza na nas zmiany taktyki prowadzonego wyścigu. Jeśli wyścig to musimy mieć czym się ścigać - mamy do wyboru spomiędzy 176 motocykli opartych na oficjalnej licencji!

Jeśli nadal Wam mało to koniecznie trzeba wspomnieć, że każdy przeniesiony do gry motocykl jest laserowym skanem prawdziwej maszyny. Koniecznie trzeba też wspomnieć o nowości, jaką jest A.N.N.A. (Artificial Neural Network Agent) - sztuczna inteligencja ucząca się naszych zachowań i dopasowująca się do naszej rozgrywki, przez co grając single player odnosimy wrażenie jakbyśmy ścigali się z żywymi przeciwnikami. Gra posiada również bardzo rozwinięty system personalizacji, który pozwala w pełni wykreować naszą postać od butów po kask. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać! Jeszcze więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie WWW.Źródło: Materiały prasowe