Marvel's Spider-Man: Miles Morales to jeden z tytułów, w jakie można zagrać zarówno na PlayStation 4 i PlayStation 5. Wersja na ostatnią konsolę jest o tyle ważna, że prezentuje możliwości nowego sprzętu Sony już od dnia premiery. 

Z naszą recenzją już możecie się zapoznać i upewnić czy warto zainteresować się następcą Petera Parkera. Jednak opinie mediów to nie wszystko i Sony postanowiło w wyjątkowy sposób przypomnieć o nowej grze. 
Tak, dobrze widzicie — Marvel's Spider-Man: Miles Morales doczekał się własnego utworu i teledysku. I'm Ready to kompozycja Jadena Smitha, która została stworzona specjalnie na potrzeby promocji gry.

Patrząc na zdjęcie Jadena z okresu dzieciństwa trudno się dziwić, że to właśnie jemu przypadło napisanie piosenki o superbohaterze z sąsiedztwa. Świadczy o tym nie tylko sam teledysk wykorzystujący kadry z produkcji, ale także tekst piosenki, w którym syn Willa Smitha odwołuje się do młodego Spider-Mana.

Praktycznie każdy wers opowiada o uczuciach Milesa związanych z powierzonymi mu obowiązkami, jakimi są dbanie o bezpieczeństwo rodziny i całego Nowego Jorku.