Overwolf to platforma oprogramowania, stworzona po to, aby pomóc programistom tworzyć rozszerzenia do gier. Twórcy platformy poinformowali o stworzeniu nowej aplikacji dla CurseForge (strona z modami m.in. do World of Warcraft czy Minecraft).

Deweloperzy zapewniają, że nowe oprogramowanie jest szybkie i poręczne. Użytkownicy będą mogli aktualizować swoje dodatki w mgnieniu oka. Mogą również pozostawić swoją aplikację działającą w tle, a ta automatycznie będzie na bieżąco się aktualizować.

Dodatkowo używając CurseForge, użytkownicy automatycznie pomagają nagradzać swoich ulubionych twórców, gdyż uzyskają oni aż 70% środków przychodów z aplikacji. Użytkownicy mają do wyboru: pobrać program za darmo z reklamami lub opłacić subskrypcję, aby wesprzeć twórców i móc cieszyć się z wersji CurseForge bez reklam.

Software jest na razie w wersji Beta. Warto również wspomnieć, że będzie ona posiadać dodatki do wyczekiwanego dodatku do World of WarcraftShadowlands. Link do pobrania aplikacji oraz do uzyskania większej ilości informacji znajdziecie tutaj.