Henry Cavill może cieszyć się sporą sympatią wśród graczy. Już przed pojawieniem się serialu Wiedźmin, w którym zagrał główną rolę, zapunktował, chwaląc się, że jest wielkim fanem gier z uniwersum. Na jego mediach społecznościowych nie brak dowodów na to, że jest zapalonym graczem i geekiem, jak wielu z nas. Dziś za to na Instagramie pozwolił nam przyjrzeć się, jak składa swój nowy komputer. Film w połączeniu z dobranym podkładem, trzeba przyznać, jest dość osobliwy.
Przy pięknym akompaniamencie możemy obejrzeć jak Henry mierzy się z wyzwaniem. Dokładnie czyta instrukcje i montuje każdą z części. Trudno nie zauważyć, że aktor nie ma zbyt wielkiego doświadczenia i całkiem prawdopodobne, że to jego pierwszy składany PC. Mimo wszystko całość przebiega raczej dość zgrabnie, a co najważniejsze komputer działa.

Czy pokazanie nam tego procesu to rodzaj zapowiedzi? Być może. Cavill podpowiada na samym końcu filmiku, że jest to raczej dopiero początek. Kto wie, być może zamierza skorzystać ze swojej reputacji w środowisku gier i w przerwach od bycia wiedźminem stać się streamerem.