Redakcja

Redakcja

Paweł Bajer

O Autorze:

Bajer nie tylko z nazwiska, ale tez w życiu. Wulkan energii, którego wszędzie jest pełno, pilnuje porządku jako generał GTM. Skoro o wojsku mowa, Paweł kocha FPSy i wygrywanie. Jak nie możecie go znaleźć, pewnie właśnie siedzi u góry tabeli drużyny zwycięskiej w multiku. Swoje doświadczenie nabywa w międzynarodowych firmach, skąd czerpie najlepsze wzorce organizacyjne. Ten zawsze zadbany i elegancki gość jest zarówno wesołym geekiem jak i szalonym imprezowiczem.

Rola: Właściciel portalu

Dominik Oczkowski

O Autorze:

30 lat na karku to za mało, żeby pohamować jego ekscytacje grami i technologiami. Gadżeciarstwo ma we krwi a modernizacja komputera to dla niego zawsze dobry pomysł. W branży gamingowej siedzi już ponad 10 lat. Współtwórca i założyciel wielu startup'ów i projektów. Obecnie rozpieszcza swoje najmłodsze dziecko - Geek Tech Media. Prywatnie mąż i dumny właściciel Buldożka Francuskiego.

Rola: Właściciel portalu

Artur Urbaniak

O Autorze:

Artur uczęszcza do technikum informatycznego, natomiast na studia planuje iść na kierunek "Dziennikarstwo i komunikacja społeczna". Jest osobą punktualną, szczerą, życzliwą, uprzejmą, zawsze każdemu z przyjemnością pomoże.

Rola: Koordynator social mediów oraz Redaktor

Konrad Hasulak

O Autorze:

Wielki miłośnik nowoczesnej technologii i gier, w szczególności tych z gatunku RPG. Nieustannie przypomina, że tańszy sprzęt może być równie dobry co drogi. Swoją wiedzę i nieokiełznaną ambicję postanowił wykorzystać w pracy z zespołem Geek Tech Media.

Rola: Redaktor naczelny

Grzegorz Cyga

O Autorze:

Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Rola: Redaktor

Jakub Mrozowski

O Autorze:

Jakub, człowiek, dla którego nigdy nie ma problemu. Próbował już w życiu wszystkiego: aktorstwa, żonglowania, gotowania, pisanie to jego najnowsza pasja, w której ma nadzieje się spełnić. Gra od kiedy pamięta, na początku na komputerze, później głównie na konsolach. Fan nietuzinkowych produkcji z kraju kwitnącej wiśni. Uwielbia wszelkiej maści komiksy o superbohaterach. Zawsze powtarza, że nie liczy klatek woli po prostu grać, pewnie dlatego tak uwielbia Nintendo.

Rola: Redaktor

Pan Współpraca

O Autorze:

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą biznesową lub marketingową na łamach portalu, kanału twitch lub naszych pozostałych mediów, prosimy o kontakt mailowy na adres: info@geektechmedia.pl

Rola: Specjalista ds Marketingu oraz współprac