Wiodący prym producent akcesorii do komputerów, jakim jest Logitech właśnie rozszerza swoją ofertę. Jesteśmy przyzwyczajeni do ciemnych kolorów naszych klawiatur, myszek czy słuchawek - jednak nie musi tak być. Właśnie dzięki nowej serii produktów Logitech możemy całkowicie odświeżyć swoje stanowisko i nadać mu nowy, radosny ton. Głównym elementem nowej kolekcji są bezprzewodowe, gamingowe słuchawki G733 LIGHTSPEED i tutaj niespodzianka - są dostępne, aż w czterech kolorach - liliowym, niebieskim, białym oraz czarnym. Wyposażone zostały również w podświetlenie RGB, które będziemy mogli ustawić według naszych upodobań.

Jeśli nadal wam mało to trzeba wspomnieć o samej wadze urządzenia - to tylko 278 gram. Dodatkowo słuchawki są wyposażone w dwustronny, kolorowy pasek nagłowny oraz dwuwarstwowe, miękkie nauszniki wypełnione pianką zapamiętującą kształt waszej głowy. Jak mówi sam producent jest to najwygodniejszy zestaw słuchawkowy, jaki został opracowany przez firmę. Dodatkowo do słuchawek została wypuszczona specjalna kolekcja pasków oraz nakładek na mikrofony pasująca do wszystkich modeli spod loga Logitech. 
Każdy z graczy chce, aby jego stanowisko było niepowtarzalne i unikatowe. Same w sobie komputery nie są już szarymi puszkami upchniętymi pod biurkiem, a bardzo często stanowią część wystroju pomieszczenia. Dodatkowo, jeśli streamujecie to zdajecie sobie sprawę jak ważną kwestią jest balans kolorów oraz estetyka stanowiska. Jeśli dodamy do tego chęć wyrażenia siebie nie tylko w oklepanych kolorach, do których zmusili nas producenci sprzętu to naprawdę mamy spory problem. Większość stanowisk jakie widziałem były utrzymane w kolorystyce czerwonej lub niebieskiej. Jednak nie musi tak być!     
Prezentowana kolekcja oferuje również nowe myszki oraz klawiaturę. Nowe gryzonie z serii LIGHTSPEED G102 oraz G305 tak jak słuchawki występują w 4 kolorach dodatkowo wyposażone w estetyczną iluminację. Jeśli chodzi o mechaniczną klawiature G915 TKL dostępna jest w wersji białej oraz czarnej jednak tutaj przychodzi z pomocą podświetlenie RGB - które pozwoli nam na dobranie wymarzonej barwy.
Dobrą informacją jest cena oferowanych produktów. Za bezprzewodowe słuchawki Logitech G733 LIGHTSPEED przyjdzie nam zapłacić 499zł - nie jest to duży koszt jak na gamingowe słuchawki z najwyższej półki. Nakładki na mikrofon będą dostępne w pięciu opcjach kolorystycznych w cenie 49zł za sztukę. Jeśli chodzi o myszki to G102 - 119zł, a G305 - 249zł. Klawiatura G915 TKL to natomiast wydatek 899zł. Akcesoria będą dostępne w sprzedaży już we wrześniu 2020 roku.