Oczywiste jest, że zarówno Microsoft jak i Sony musieli całkowicie zmienić podejście do akcji promocyjnej nowych konsol, ponieważ globalna pandemia wpłynęła w dużym stopniu na cały rynek. Z tego samego powodu odwołano wiele konferencji i fizycznych prezentacji, na których zostałyby przedstawione prawdziwe egzemplarze urządzeń. Dlatego obydwie firmy, postanowiły spojrzeć na sprawę z zupełnie innej strony. 

W specjalnej gablocie w niemieckim elektronicznym sklepie Saturn, pojawił się prototypowy model Xbox Series X, który można obejrzeć z każdej strony.Urządzenie pojawiło się w sklepie w specjalnej e-arenie, gdzie zainteresowani mogli zagrać w na komputerach osobistych oraz przetestować kilka konsol obecnej generacji. Wśród urządzeń dostępnych dla użytkowników pojawił się właśnie wspomniany Xbox Series X. Co prawda, był to tylko model pokazowy, zamknięty w gablocie i niepodłączony do ekranu więc konsumenci nie mogli zobaczyć, jak wygląda interfejs konsoli oraz nowe gry.
Fotografie ukazują urządzenie z wielu perspektyw, ale szczególną uwagę warto zwrócić uwagę na porty wejścia i wyjścia konsoli.
Wszyscy zainteresowani tematem Xbox Series X powinni również wiedzieć, że między innymi Microsoft ogłosił niedawno oficjalną datę premiery oraz zapowiedział część tytułów zmierzających do nowej oferty Game Pass. Dla wszystkich osób śledzących nową konsolę polecamy nasze materiały dotyczące nadchodzącego urządzenia

Źródło: Twitter