Twitch

Nasza Ekipa

Spiralus

30 lat na karku to za mało, żeby pohamować jego ekscytacje grami i technologiami. Gadżeciarstwo ma we krwi, a modernizacja komputera to dla niego zawsze dobry pomysł. Na streamach gra głównie w World of Warcraft, chociaż nie stroni od FPSów.

VDR

Znany także pod pseudonimem "Papież WOTa". Ma nieco inne podejście do gier niż większość osób. Bardziej od fabuły i historii ukazanej w grach, interesuje go jej mechanika rozgrywki. Dlatego ceni sobie produkcje bardziej wymagające, które czasem są łatwe do nauczenia, ale trudne do pełnego opanowania.

ŁosiuGra

Łosiu jaki jest, każdy widzi. Livestreamy pełne suchych żartów i luźnej atmosfery. Grywa głównie w gry wojenne i survivale, lecz nie stroni także od produkcji z dobrą fabułą.

Nexos

Nexos, najbardziej znana postać z polskiej sceny World od Warcraft. Od niedawna członek naszej geekowej rodziny. Możecie go oglądać na naszym kanale Twitch w każdy wtorek o 20:00.

Reachagalaxy

Najnowszy członek ekipy GeekTechMedia. Jest wielką fanką uniwersum Mass Effect. Gra w różne gry, a podczas swoich streamów stawia na dobrą zabawę.

Przyjaciele Geek Tech Media

Bimbasek

Dzban najwyższej klasy, lubi żarty wykraczające poza społeczną akceptowalność, nie pogardzi jednak singlem na najtrudniejszym poziomie czy dobrym FPS'em. Fan klimatów Czarnobyla - do Zony chodzi na grzyby.

Dreuuu

Dreu to wielki miłośnik jedzenia ale przede wszystkim gier z gatunku FPS. Na swoich transmisjach stawia głównie na dobrą zabawę i mocne zagrania. Myśli, że jest przystojny, ale czat codziennie przypomina mu o rzeczywistości.